Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Kowalki

Kowalki, warmińsko-mazurskie

  • 1 050 000 zł
  • 170 m²
  • 6 176,47 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Skowro...

Skontaktuj się

Dom Kowalki

Kowalki, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 050 000 zł

170 m²

6 176,47 zł/m²

Dom Kowalki

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 050 000 zł 170 m² 6 176,47 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
114 974 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

114 974 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 050 000 zł (6 176,47 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 170 m², 5 pokoi; stan: dobry (dom pod klucz)
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 114 974 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: prąd; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  •   telefon
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kowalki, gmina Gołdap, na sprzedaż grunty rolne o powierzchni 11,4974 ha wraz z budynkiem mieszklanym oraz dwoma budynkami gospodarczymi, w otoczeniu rozległych łąk, lasów i pagórkowatego krajobrazu Mazur Garbatych. To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy, prywatności oraz przestrzeni do zamieszkania, prowadzenia gospodarstwa, agroturystyki lub działalności rekreacyjnej.

Nieruchomość składa się z
- działki 22/1 o pow. (...)

Agent

Katarzyna Skowrońska

506 123...

506 123 200

506 123 200

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

506 123...

506 123 200

506 123 200

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana