Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka siedliskowa Kowalki

Kowalki, warmińsko-mazurskie

  • 1 050 000 zł
  • 114 974 m²
  • 9,13 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Skowro...

Skontaktuj się

Działka siedliskowa Kowalki

Kowalki, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 050 000 zł

114 974 m²

9,13 zł/m²

Działka siedliskowa Kowalki

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 050 000 zł 114 974 m² 9,13 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 050 000 zł (9,13 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: siedliskowa, 114 974 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kowalki, gmina Gołdap, na sprzedaż grunty rolne o powierzchni 11,4974 ha wraz z budynkiem mieszklanym oraz dwoma budynkami gospodarczymi, w otoczeniu rozległych łąk, lasów i pagórkowatego krajobrazu Mazur Garbatych. To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy, prywatności oraz przestrzeni do zamieszkania, prowadzenia gospodarstwa, agroturystyki lub działalności rekreacyjnej.

Nieruchomość składa się z
- działki 22/1 o pow. (...)

Agent

Katarzyna Skowrońska

506 123...

506 123 200

506 123 200

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

506 123...

506 123 200

506 123 200

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości